
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 1 |
| Bandwidth | 25 kHz |
| Lifecycle Status | Active |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Mounting Style | Surface Mount |
| lead free status | Lead Free |
| operating temperature | -40.0 °C to 85.0 °C |
| pin count | 16 |
| rohs status | Compliant |
| case package | QFN |
| supply voltage dc | 3.30 V |
| Operating Supply Current | 45 mA |
| Data Rate | 155 Mbps to 4.25 Gbps |
| Gain | 50 dB |
| Amplifier Type | Limiting Amplifiers |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
